Royal Canin – Doświadczenie i nowoczesna technologia

Royal Canin to firma z wieloletnim doświadczeniem, świetnym zapleczem oraz ukierunkowaniem na produkcje najbardziej wartościowych produktów dla czworonogów. Za swoje zaangażowanie w tworzenie jak najbardziej optymalnych produktów firma otrzymała wiele nagród w dziedzinach bezpieczeństwa i jakości oraz certyfikatów. Impulsem do założenia firmy przez Jeana Cathary’ego był jego własny pies, który miał problemy skórne. Cathary opracował dla niego karmę, która zlikwidowała uciążliwe dolegliwości. Od tego momentu misją firmy jest zapewnianie produktów żywnościowych, które są zbilansowane i wpływają na zdrowie i dobre poczucie czworonogów. Ciągły rozwój i ulepszanie swoich produktów firma opiera nie tylko na wieloletnim doświadczeniu, ale też prowadząc obserwację w hodowlach psów i kotów, które znajdują się pod ich opieką.

Karmy pełnoporcjowe dla psów i kotów

Produkty Royal Canin można znaleźć w większości gabinetów weterynaryjnych, sklepów zoologicznych oraz na ich stronie internetowej. W swojej ofercie firma posiada karmę skierowaną dla ponad 23 ras psów i kilkunastu ras kotów. Przy doborze karmy należy dostosować również wiek zwierzęcia oraz jego predyspozycje ruchowe. Karma przeznaczona dla pupili, które nie wychodzą i cały czas spędzają w domu, będzie różnić się od tej skierowanej dla tych aktywnie spędzających czas na zewnątrz. Royal Canin posiada również artykuły dla zwierząt, które są po zabiegu sterylizacji. Zwracając uwagę na tak wiele czynników Royal Canin pozwala na indywidualne dobranie karmy najbardziej optymalnej dla naszego pupila.

Profilaktyka poprzez żywienie


Royal Canin dysponuje produktami weterynaryjnymi ukierunkowanymi na profilaktykę w okresach potencjalnego osłabienia organizmów psów i kotów, takich jak okres wzrostu, ciąża, kastracja oraz starszy wiek. Zawiera ona składniki i suplementy wzmacniające oraz pozwalające na ograniczenie infekcji i chorób. W ofercie znajdują się także pełnoporcjowe dietetyczne karmy dla zwierzaków dotkniętych dolegliwościami dermatologicznymi, żołądkowymi, stomatologicznymi, cukrzycą, problemami z wątrobą, nerkami oraz otyłością. Royal Canin dba również o zwierzęta w okresach rekonwalescencji oraz przechodzących terapię stresu.

Royal Canin to firma z ogromnym zapleczem i możliwościami. Jej ciągły rozwój oraz rozwiązania technologiczne pozwalają na sprostanie nawet najbardziej wymagającym klientom. Mimo,iż produkty nie należą do najtańszych na rynku karm, to ich indywidualne podejście do każdego zwierzaka pozwala na dostosowanie żywienia w najbardziej optymalny sposób co ułatwi utrzymanie zwierzaka w zdrowej kondycji.

Summer obraz autorstwa freepic.diller - www.freepik.com
Tags: